Pożegnanie Przedszkola przez „Sówk

Piękna i bardzo wzruszająca uroczystość odbyła się 16 czerwca 2025 r. o godz.15 w Przedszkolu „Leśne Skrzaty”. „Sówki” zakończyły swój pierwszy etap edukacji i pożegnały przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się „Polonezem”, potem absolwenci pięknie recytowały wiersze, wspaniale
śpiewały piosenki, zaprezentowały się rewelacyjnie – jak na absolwentów przystało.
Były kwiaty, podziękowania dla gości, podarunki dla najwspanialszych rodziców, słodkie, kwiatuszkowe
lizaki od Tosi i jej mamy, uściski, miłe słowa.
Wzruszające teksty piosenek sprawiły, że u wielu rodziców i zaproszonych gości łezka się w oku zakręciła.
Tyle wspólnych lat, patrzenia jak z maluszków stają się starszakami i w końcu absolwentami.
Dziękujemy za to, że byliście z nami.
Każdy z Was kawałek serca skradł naszego
– serca nie byle jakiego – bo Skrzaciego.