Dzie艅 Dziecka 🍭🌞🎊

Dzie艅 Dziecka to okazja do ma艂ych i wi臋kszych szale艅stw, dlatego ten szczeg贸lny Dzie艅 艣wi臋towali艣my w naszym przedszkolu w wyj膮tkowy spos贸b.
Na Le艣nych Skrzat贸w czeka艂o wiele atrakcji.
Pierwsz膮 niespodziank膮 okaza艂o si臋 przedstawienie teatralne w wykonaniu rodzic贸w oraz pracownik贸w przedszkola, kt贸rzy zaprezentowali inscenizacj臋 pt. 鈥濩zerwony Kapturek鈥.
Ka偶dy aktor starannie przygotowa艂 si臋 do swojej roli. Doskonale przygotowana scenografia i kostiumy idealnie odzwierciedli艂y klimat przedstawionej bajki. Inscenizacja wzbudzi艂a w ma艂ych widzach wiele emocji. Wyst臋p zako艅czy艂 si臋 wsp贸lnie od艣piewan膮 piosenk膮 i gromkimi brawami.
Wszystkim rodzicom 鈥 aktorom bior膮cym udzia艂 w przedstawieniu serdecznie dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas i za zaanga偶owanie w wystawianie bajki.
Ale to nie koniec. Na dzieci czeka艂y pyszno艣ci, kt贸rych nikt nie potrafi艂 sobie dzi艣 odm贸wi膰.聽 Wata cukrowa to s艂odki przysmak, obok kt贸rego 偶adne dziecko nie przejdzie oboj臋tnie. 🍭 Do tego papierowe torebeczki pe艂ne ciep艂ego popcornu…🍿
Nasze przedszkole zakupi艂o tak偶e dla wszystkich dzieci prezenty, kt贸re b臋d膮 na placu zabaw. S膮 to zabawki do piasku oraz gier zespo艂owych.聽 Poza tym dodatkowo znalaz艂o si臋 r贸wnie偶 co艣 do ka偶dej sali. 🏸
By艂 to niew膮tpliwie dzie艅 pe艂en emocji i wra偶e艅.
Jeszcze raz wszystkim dzieciom 偶yczymy wiele rado艣ci🌞🌞.
A to co my mo偶emy zrobi膰 dla dzieci to podarowa膰 im sw贸j czas.
🌷