Dzień Kropki 🔘 ⚪️ ⚫️ 🔴 🔵

15 września dzieci w naszym przedszkolu obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.
Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.
Tak jak nasza bohaterka, szukaliśmy naszych mocnych stron, by podnieść poczucie wartości wszystkich przedszkolaków. Dostrzegaliśmy także kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu. Są na skrzydełkach biedronki, zdobią kapelusz muchomora. Wspólnie bawiliśmy się z kropką, skakaliśmy po kropkach oraz tworzyliśmy piękne prace z kropkami.