Dzień Ziemi u Lisków

Dzieci z grupy Liski obchodziły wspólnie Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie. Poznały wiele ciekawostek o naszej planecie, ale przede wszystkim dowiedziały się o jej kłopotach oraz sposobach ochrony i troski o ziemię. Obejrzały film edukacyjny, stworzyły plakat z ekologicznymi hasłami. Uczyły się segregować śmieci. Wcieliły się w rolę projektantów eko-mody, a modelki i modele zaprezentowali swoje stroje na czerwonym dywanie. Radość tworzenia była ogromna. Wybrały się również na spacer w celu sprzątania ziemi, aby wdrażać i szerzyć proekologiczne zachowania.