Festiwal Piosenki o Zdrowiu
Najstarsza grupa przedszkolaków z dumą reprezentowała nasze przedszkole podczas XXXII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu
. Dzieci zaprezentowały utwór „Chcemy zdrowo żyć”, promując zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną. Mali artyści wystąpili z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami ![]()













