Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Najstarsza grupa przedszkolaków z dumą reprezentowała nasze przedszkole podczas XXXII Festiwalu Piosenki o Zdrowiu 🎼. Dzieci zaprezentowały utwór „Chcemy zdrowo żyć”, promując zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną. Mali artyści wystąpili z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami 🎸