Jarek, na zawsze w naszej pamięci…

Dziś, 7 grudnia żegnamy Jarka Przybysza męża naszej Wioli oraz tatę naszych Skrzacich absolwentów Michała, Oli, Stasia i Filipka.
Jarek uczestniczył bardzo aktywnie w życiu przedszkola. Zawsze był chętny i gotowy do pomocy, zarażał pozytywnym myśleniem współtowarzyszy. Pomagał Skrzaciej rodzinie w organizowaniu uroczystości przedszkolnych: Dnia Rodziny, Mikołajek, Jasełek czy Niedzieli Palmowej.
Przez wiele lat był członkiem Przedszkolnej Grupy Teatralnej Rodziców, brał aktywny udział w Klubie Świadomego Rodzica. W 2019r. był współprowadzącym Bal Charytatywny, gdzie pozyskiwane były środki na dalszy rozwój przedszkola.
Angażował się całym sobą w remonty prowadzone w przedszkolu, jego obecność zawsze umilała wspólną pracę. Podczas imprez kadry swoją osobą oraz poczuciem humoru i szalonymi pomysłami uświetnił każdą uroczystość integracyjną oraz wycieczki naszego zespołu.
Człowieku Orkiestro będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
Dziękujemy, że z nami byłeś Wielki Przyjacielu Leśnych Skrzatów.

 

Drodzy Rodzice bardzo Wam dziękujemy za możliwość uczestniczenia w ostatniej ziemskiej wędrówce z Jarkiem.