Kolejny krok w walce o lepsze życie Marcelinki


Mała Marcelinka ma zaledwie 5 lat, a przeszła już tak dużo. Za dużo… Dziewczynka urodziła się z zespołem Coffina-Sirisa. Szereg specjalistów walczy nad jej rozwojem, a przede wszystkim nad tym, żeby osiągnięte rezultaty się nie cofały. Właśnie tego najbardziej boją się rodzice Marcelinki, którzy proszą o wsparcie. Intensywna, kosztowna rehabilitacja córeczki wyczerpała ich oszczędności.

Marcelinka jest mieszkanką Woli Rębkowskiej w gminie Garwolin. 5-letnia dziewczynka przeszła w swoim krótkim życiu już bardzo dużo. 

– Moja córeczka urodziła się z zespołem Coffina-Sirisa.  Na to schorzenie nie ma magicznego antidotum, jednak walczyć trzeba z nim każdego dnia… Codziennie Marcelka jest poddawana wykańczającej rehabilitacji. Córeczka ma również naprzemiennie obniżone i wzmożone napięcie mięśniowe, ale dzięki jej wytężonej pracy widać efekty! Oprócz fizjoterapeutów Marcelka regularnie odwiedza neurologopedów, psychologów, ma zajęcia z integracji sensorycznej. Szereg specjalistów walczy nad jej rozwojem, a przede wszystkim nad tym, żeby osiągnięte rezultaty się nie cofały –pisze na platformie Siepomaga.pl Ewelina, mama 5-latki.

– Marcelinka bardzo się chce z nami komunikować, stara się nam wszystko pokazywać i po swojemu tłumaczyć, jednak  mimo naszych starań nie zawsze ją rozumiemy… A to bardzo boli. Specjaliści twierdzą, że widzą w córeczce duży potencjał. Że jeszcze dużo możemy osiągnąć! Jednak intensywna rehabilitacja generuje ogromne koszty. Wyczerpały się nasze oszczędności. Tak bardzo boimy się, że nasza praca zostanie zaprzepaszczona… Proszę, pomóż nam w tej nierównej walce! – błaga mama Marcelinki. Aby wesprzeć zbiórkę na rehabilitację małej mieszkanki gminy Garwolin, kliknij tutaj

Dla dzielnej 5-latki powstała także facebookowa grupa z licytacjami. Kliknij tutaj, dołącz, zaproś znajomych, wystawiaj, licytuj i pomagaj! Dobro wraca!

 

/siepomaga.pl, egarwolin.pl/