Niedziela Palmowa

Tuż przed Niedzielą Palmową dwie najstarsze grupy w przedszkolu – Sowy i Wilczki wykonały dużą palmę na konkurs, zorganizowany przez Parafię Podwyższenia Krzyża w Miętnem. Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za przygotowanie materiałów na jej wykonanie. Wszystko to sprawiło, że mogliśmy stworzyć coś pięknego. Sami zobaczcie.🙂