Niezwykła nocka w przedszkolu!

Czy zastanawialiście się może kiedyś, jak wygląda przedszkole nocą? Otóż, właśnie Leśne Skrzaty już wiedzą, ponieważ dostąpiły takiej niesamowitej okazji nocując w swoim przedszkolu.

Sleepover Party zostało zorganizowane z 7 na 8 czerwca br. przez Centrum Helen Doron w Garwolinie wraz z Publicznym Przedszkolem Leśne Skrzaty w Michałówce.

Podczas nocowanki wiele się działo i w programie znalazły się następujące atrakcje: lekcje języka angielskiego metodą Helen Doron, zajęcia taneczne prowadzone przez p. Paulinę, w trakcie których przedszkolaki chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami, zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Magdalenę, dzięki którym dzieci rozwijały inwencję twórczą i kreatywność, zaś pokazy chemiczno – fizyczne zadowoliły dziecięcą ciekawość. Z kolei wieczorem odbyła się zabawa w podchody na placu.

Przedszkolaki mogły również poczuć się jak w prawdziwym kinie podczas seansu filmowego o Przygodach Robinsona Crusoe.

Niezwykłym gościem, który odwiedził dzieci na Sleepover Party, był Kangur Helen Doron, który rozmawiał z dziećmi w jęz. angielskim.

Słodkie usypanie nastąpiło przy relaksacyjnej muzyce.

To niecodzienne wydarzenie i atrakcje pozwoliły przedszkolakom przeżyć niezwykłą przygodę i zabawę oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Sleepover Party na długo pozostanie w pamięci dzieci.