Rozstrzygnięcie konkursu “Kolorowy świat motyli” 🦋

Z przyjemnością informujemy, że przedszkolny konkurs pt. “Kolorowy świat motyli” został rozstrzygnięty.
Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i wykonali pracę. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością. Komisja oceniająca prace konkursowe miała bardzo, bardzo, bardzo trudne zadanie. Motylki, kwiatki, domki są po prostu cudne ❤
Dnia 21 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów przez Panią Dyrektor Zofię Czapską oraz wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka, który objął Honorowym Patronatem nasz konkurs.
Jury postanowiło nagrodzić następujące prace:

 

  • w kategorii wiekowej 3 – 4 latki:
  1. Michalinka Salwa
  2. Helenka Gora
  3. Wojtuś Pytel

 

  • w kategorii wiekowej 5 – 6 latki:
  1. Michasia Łagoda
  2. Marek Piesio
  3. Tosia Wasilewska, Irenka Dąbrowska

 

Pozostałe pracy otrzymały wyróżnienie.
 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.