V BAL CHARYTATYWNY

 

 

“Pomagać można nawet tańcząc, byle w rytmie serca.” – pod takim hasłem odbył się V Bal Charytatywny, który miał miejsce 1 lutego 2020 r. w domu weselnym ,,Laurowy Dwór“ w Lipówkach.

Uroczystość zorganizowały połączone wspólnym celem Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” i Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka, zastępcy Wójta Gminy Garwolin – Karoliny Kasprzak, skarbnik Gminy Garwolin Katarzyny Grzeszczak oraz proboszcza Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Miętnem – ks. Jerzego Janowskiego. Nie zawiedli również rodzice i pracownicy obu placówek, którzy licznie przybyli na wspólną zabawę.

Zebranych gości witały dyrektorki obu placówek – Zofia Czapska i Agnieszka Szczypek oraz przewodniczące Rady Rodziców: Anna Lewandowska i Magdalena Erdman- Rękawek. Wszystkie panie podkreślały, że głównym celem tego spotkania jest integracja, nawiązanie dobrych relacji, dobro i rozwój dzieci. Wymieniły również, iż ze środków uzyskanych z poprzednich balów charytatywnych udało się zakupić m.in.: tablice interaktywne, pomoce naukowe, wyposażenie sal. Panie przedstawiły harmonogram imprezy i przebieg poszczególnych zabaw oraz życzyły wszystkim udanej zabawy.

Zabawę na parkiecie rozpoczął uroczysty polonez z „Pana Tadeusza”. Gośćmi ustawionymi para za parą dyrygował Dariusz Zieliński, wodzirej imprezy charytatywnej. Wszystkim do tańca przygrywał zespól „REFLEX”.

Podczas balu charytatywnego na gości czekało mnóstwo atrakcji. Odbyła się zabawa fantowa, w której uczestnicy odbierali nagrody ufundowane przez licznych sponsorów balu. Następnie odbyła się również licytacja prac wykonanych przez dzieci uczęszczające do przedszkola i szkoły w Michałówce oraz rękodzieł przygotowanych przez rodziców i przyjaciół obu placówek, specjalnie na okazję balu.  Po licytacji nastąpiło losowanie nagród głównych. W tym roku były nimi:  pierścionek z brylantem ufundowany przez Sklep Jubilerski „Collia”, żelazko parowe ofiarowane przez firmę Lechpol, walizki firmy Ochnik od państwa Moniki i Artura Grzegrzółka, zabieg medycyny estetycznej Mezoterapia igłowa ofiarowana przez Urszulę Gawryś, hulajnoga elektryczna przekazana przez sklep i serwis rowerowy Palmar, wykonanie strony internetowej ufundowane przez Emilię Szopa, sesja zdjęciowa z makijażem od Atelier A.P.P. Anna Piotrowska – Pyra i Forever Visage. Dużą popularnością cieszyła się integracyjna zabawa z maskami połączona z tańcem beligijka.

Uroczystość była znakomitą okazją do spędzenia wspólnie czasu w bardzo radosnej atmosferze.

Organizatorzy za wsparcie V Balu Charytatywnego składają wielkie podziękowania wszystkich sponsorom:

FHU JARMIR
Kwiaciarnia Cuda Wianki
Kwiaciarnia Maria
Marcin i Dorota Sylwesiuk
Magdalena i Paweł Ostrowscy
Salon Kosmetyczny Beutician Karolina Pyza
Pizzeria Pinokio
Osman Medical Klinika Kardiologii
Monika Jóźwicka
Fabryka Fanaberii
Outlet Garwolin
Planeta Malucha
ALK MED.
Atelier APP
English Time
Agnieszka i Marcin Pawliszewscy
Centrum Motoryzacyjne Carmax
Forever Visage
Studio Ruchu Kordaszewscy

Gmina Garwolin

Starostwo Powiatowe w Garwolinie
Mirosław Walicki Starosta Powiatu Garwolińskiego
Łukasz Bogusz Burmistrz Żelechowa
Powiatowy Ośrodek Sportu. Hotel Miętne
Siłownia Dobra Forma
Sala Zabaw Fiku Miku
Koło Gospodyń Wiejskich w Starym Kębłowie
Koło Gospodyń Wiejskich “Lipowianki” z Lipówek
Koło Gospodyń Wiejskich “Ochodzianki” w Ochodnem
“Dworek Miętne” Powiatowe Centrum Kultury i Promocji
Kamila Lewandowska
Lodziarnia Domareccy
Hotel & Restauracja Sulbin
Cukiernia Kowalscy
Ubezpieczenia Zbigniew Kordaś
Kwiaciarnia MMM
Erpak
DOMAR
Restauracja Diavolla
Kamar
Lodziarnia Amarante
Interdruk
Top Service
Szkoła Tenisa Wojciecha Baduchowskiego
Centrum Hellen Doron
Katarzyna i Paweł Wirtek
YOGAzAGĄ
Apis
Krzysztof i Beata Jędrych
Step Tomasz Kuźma
Monika i Artur Grzegrzółka
Baby Shop
Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie
Wyroby domowe Małgorzata i Jacek Elis
ReNail
Kancelaria Adwokacka Patrycja Skibińska
Księgarnia Mądra Sowa
Księgarnia Krokus
Mydlarnia u Franciszka
Galeria Kwiatów
Iwona Siwek
Urszula Gawryś
JMIK Weldtech
Sana
Sklep wielobranżowy Domańska Maria
Domex
Nóż i Widelec
Chilli Mili
Kraina Czarów
Studio Urody Ninnette
Kruger&Matz
Lamex
Pizzeria Pepperoni
Beata i Dariusz Częścik
Meblo-Płyt
Nadleśnictwo Garwolin z siedzibą w Miętnem
Mały Domek
Anna Parol – Wizaż
Balonik – Centrum Logopedii, Nauki i Zabawy
Pracownia Protetyczna Radosław Mikulski
Sabrol
Salon Exclusive
Epewex
Akzo-Nobel
COLLIA
Hanna Przybysz-Żołądek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Michałówce
Zespół REFLEX
Laurowy Dwór
Sklep Bartek/Befado
Gabinet masażu “Ciepły Dotyk”
Salon Kosmetyczny Finezja
LOBO
Brüggen
Pływalnia Miejska Garwolanka
Patrycja i Marek Wargoccy
Atelier Fryzjerstwa K&M Małgorzata Kalinowska
Radosław Podobas
Salon kosmetyczny “Czekoladowy Świat”
Sklep i serwis rowerowy PALMAR
Centrum Sportu i Kultury Garwolin
Akademia MK Karoliny Mianowskiej
Monika Metera
Magdalena Erdman-Rękawek
Derma Clinic Gabinet Urody
Emilia Szopa
Las Woda
Profesjonalne Studio Fotografii Cyfrowej Piotr Wojciechowski

Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach

Świat Herbat

Monika Matera

Salon Kosmetyczny Agata

Zdjęcia: Profesjonalne Studio Fotografii Cyfrowej Piotr Wojciechowski