Wieczór Mikołajkowy

Tradycyjnie 6 grudnia w Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce odbył się wieczór mikołajkowy pełen atrakcji w świątecznej atmosferze. W oczekiwaniu na spotkanie z upragnionym Gościem dzieci obejrzały część artystyczną. Debiutancki występ na scenie miała przedszkolna grupa baletowa, która jako pierwsza zaprezentowała swój talent taneczny. Następnie w spektaklu pt. „Odwiedziny w domu świętego Mikołaja” wystąpiła uzdolniona grupa teatralna rodziców przedszkolaków oraz wspaniale śpiewający przedszkolny chórek dziecięcy. Mikołajkowy teatrzyk w wykonaniu rodziców to już tradycja u „Leśnych Skrzatów”.

Dzieci z ogromną uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy.

Po zakończonym przedstawieniu przedszkolaków odwiedził Święty Mikołaj, który przyniósł dla wszystkich worek pełen prezentów i zaprosił każdego skrzata do zrobienia z nim pamiątkowego zdjęcia. Na dzieci czekało również wiele atrakcji. Każda sala w ten wieczór zamieniła się w świąteczną pracownię. W jednej z sal była pracownia plastyczna, w której można było stworzyć święte mikołaje. W pozostałej sali, która również cieszyła się zainteresowaniem stała pachnąca sosnowa choinka, którą można było wspólnie udekorować własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Chętnych nie brakowało również w sali piernikowej, w której dzieci wraz z rodzicami dekorowali pierniczki, wcześniej upieczone przez skrzaciki z paniami. W kolejnej sali znajdowała się kawiarenka pełna słodkości, które upiekli zdolni rodzice przedszkolaków.

Mikołajkowy wieczór u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należał do bardzo udanych imprez. Miło było patrzeć na radosne twarze dzieci i integrujących się rodziców.

Bardzo dziękujemy za wsparcie sponsorom państwu Dorocie i Mariuszowi Leszek – firma Lechpol Electronic oraz Nadleśnictwu Garwolin.

 

   

Zdjęcia: Atelier APP Anna Piotrowska – Pyra oraz PP Leśne Skrzaty

/SP/