Wieczór Mikołajkowy

6 grudnia w Przedszkolu „Leśne Skrzaty” w Michałówce odbył się wieczór mikołajkowy pełen atrakcji w świątecznej atmosferze. W oczekiwaniu na spotkanie z upragnionym Gościem dzieci obejrzały musical pt. „Świąteczny problem”. W programie artystycznym wystąpiła utalentowana grupa teatralna rodziców przedszkolaków, tańczące nauczycielki jako urocze śnieżynki oraz wspaniale śpiewający przedszkolny chórek dziecięcy. Scenariusz do spektaklu napisała Agnieszka Zając – Kowalska. Mikołajkowy teatrzyk w wykonaniu rodziców to już tradycja u „Leśnych Skrzatów”.

Dzieci z ogromną uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy.

Po zakończonym przedstawieniu przedszkolaków odwiedził prawdziwy Święty Mikołaj, który przyniósł dla wszystkich worek pełen prezentów i zaprosił każdego skrzata do zrobienia z nim pamiątkowego zdjęcia. Na dzieci czekało również wiele atrakcji. Każda sala w ten wieczór zamieniła się w świąteczną pracownię. W jednej z nich znajdowała się kawiarenka pełna słodkości, które upiekli zdolni rodzice leśnych skrzatów. W pozostałych salach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem znajdowały się pracownie plastyczne, w których można było stworzyć renifery, ozdobić materiałowe choinki oraz wykonać własnoręcznie bombkę. Chętnych nie brakowało również w sali piernikowej, w której dzieci wraz z rodzicami dekorowali pierniczki, wcześniej upieczone przez skrzaciki z paniami.

Mikołajkowy wieczór u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należał do bardzo udanych imprez. Miło było patrzeć na radosne twarze dzieci i integrujących się rodziców.

Bardzo dziękujemy za wsparcie sponsorom państwu Dorocie i Mariuszowi Leszek – firma Lechpol Electronic oraz Nadleśnictwu Garwolin.