Wielka prośba o pomoc!

16 kwietnia br. Mama naszych absolwentów uległa poważnemu wypadkowi. Na jezdnię, tuż pod nadjeżdżające auto, wtargnął łoś. W wyniku zdarzenia Pani Agata doznała poważnego urazu rdzenia kręgowego, co przekłada się na niedowład czterech kończyn.

Pani Agata nadal przebywa w warszawskim szpitalu na OIOM. Podłączono ją do respiratora oraz założono rurkę tracheostomijną w celu zapewnienia drożności dróg oddechowych. Jest na bieżąco rehabilitowana – po miesiącu rehabilitacji widać już pierwsze postępy – Pani Agata zaczyna ruszać lewą ręką, a lekarze są dobrej myśli co do drugiej ręki.

Wraz z Panią Agatą podróżowała jej rodzina – mąż Piotr oraz trójka dzieci: 14 – letnie bliźniaki Bartosz i Miłosz oraz 7 – letnia Zosia.

Pani Agata wraz z mężem byli zaangażowani w działalność przedszkola. Zawsze mogliśmy liczyć na ich wsparcie i pomoc. Dzięki nim w naszym przedszkolu odbyło się wiele zajęć o tematyce leśnej, a na Święta Bożego Narodzenia każdego roku mogliśmy liczyć na piękną choinkę. Byli z nami zawsze kiedy ich potrzebowaliśmy.

Teraz Pani Agata potrzebuje naszego wsparcie, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe.

Dobro zawsze powraca. Mamy nadzieję, że wróci również do Pani Agaty.