Występy dzieci na Parafiadzie 👧 🧒

W niedzielę 12 września 2021 r. dzieci z Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce wystąpiły podczas Parafiady w Miętnem.
Deszcz nam nie był straszny i nasze skrzaty zaprezentowały tańce i śpiewy przed swoimi rodzicami i publicznością zgromadzoną pod sceną. W pięknych i kolorowych strojach przedszkolaki pląsały na scenie skocznie, żwawo, wesoło i z uśmiechem na twarzy, zabierając wszystkich w niesamowitą dziecięcą podróż.
Jako pierwsze na scenie pojawiły się 5– latki w jednobarwnych koszulkach, które zatańczyły do piosenki „Góry do góry”, zaś druga grupa 5 – latków w jaskrawych kamizelkach zatańczyła w rytm „Czu chu ua”.
W następnej kolejności energiczny taniec do utworu „YMCA” zaprezentowała grupa 6 – latków, która potem zabrała nas w letni czas do utworu „Wakacyjna piosenka”.
Natomiast dzięki ostatniej grupie 6 – latków na scenie zrobiło się kolorowo za pomocą pomponów do nastrojowego utworu „Le saine” . Na koniec przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Dłonie”.
Emocje i radość udzieliły się nam wszystkim. Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych, którzy nie szczędzili braw i miłych gestów.