Zbiórka karmy dla psów ze schroniska

 

Od 2 marca 2020 w naszym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” ogłoszono zbiórkę karmy dla psów ze schroniska Happy Dog w Sobolewie.
Nauczyciele w grupach ogłaszali wśród dzieci, że trzeba pomóc psiakom, które żyją w tym schronisku. Opowiadali im jak ciężko jest zwierzakom w tym miejscu i jak bardzo potrzebują ludzkiej pomocy. Nikt jeszcze wtedy nie wiedział, że za kilka dni wszystko się zmieni.
Zbiórka miała trwać do końca marca, a w kwietniu dzieci z najstarszych grup miały odwiedzić to schronisko i dostarczyć tam otrzymaną karmę. Niestety pojawienie się koronawirusa pokrzyżowało nam plany. Karmę otrzymaną od dzieci dostarczyły do schroniska wychowawczynie, gdyż właśnie w tym momencie pomoc we wszystkich schroniskach jest najbardziej potrzebna.
Apelujemy do Wszystkich, którzy jeszcze mają ochotę pomóc tym kochanym przyjaciołom człowieka o podróż i dostarczenie karmy osobiście do schroniska.
Właściciele oraz cały personel schroniska Happy Dog w Sobolewie serdecznie dziękują dzieciom oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w zbiórkę.
My również składamy wszystkim darczyńcom serdeczne dzięki, MACIE WIELKIE SERDUCHA!