Dzień Rodziny ☀️

W środę 5 czerwca 2024 r. w Publicznym Przedszkolu Leśne Skrzaty w Michałówce, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – nasi podopieczni i ich rodzice obchodzili Dzień Rodziny. 😍
Inspiracją rodzinnego pikniku były nazwy leśnych zwierzątek, jakie w tym roku otrzymały nasze grupy 🐿️🦔🐰🦊🦉🐺
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Zofii Czapskiej, która przywitała rodziców zgromadzonych na placu.
Następnie odbyła się część artystyczna, która była taneczna, śpiewająca i bardzo kolorowa. Na scenie wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne – Wiewióreczki, Jeżyki, Zajączki, Liski, Mróweczki, Sówki i Wilczki. Nasze dzieci wraz z paniami zaprezentowały się wspaniale w przebraniach leśnych zwierzątek, które powstały przy współpracy pań z rodzicami. Po występach dzieci miał miejsce pokaz taneczny w wykonaniu uroczo pląsających pań, do których dołączyły wesołe przedszkolaki.
Ale to nie był koniec niespodzianek! Na scenie pojawiła się utalentowana grupa teatralna rodziców przedszkolaków, która przygotowała fenomenalne przedstawienie o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach. 👸🏻 Dzieci z ogromnym przeżyciem, uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy. Podczas pikniku zostały także nagrodzone dzieci, które wzięły udział w przedszkolnym konkursie „Dzień z moją rodziną” wykonując piękne, ciekawe i staranne prace. Zaś dla rodziców zostały przygotowane przez dzieci i panie prezenty – zdjęcia swoich pociech w przeuroczych ramkach.
Po występach na rodziców z dziećmi czekały rozmaite atrakcje. Odwiedził nas ogromny miś, z którym do wspólnych zdjęć chętnych nie brakowało. Dużym powodzeniem cieszyły się kąciki z watą cukrową, popcornem i grillem. 🍭🍿Zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce, kącik z tatuażami, mini balonikami oraz wielkimi bańkami. 🫧Można było także skosztować przepysznych smakołyków, które przygotowali rodzice, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. 🍡🍬🍰
Dzień Rodziny u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należał do bardzo udanych. Miło było patrzeć na radosne twarze dzieci i integrujących się rodziców. To był czas na wspólne zabawy rodziców ze swoimi dziećmi, a także na dostarczanie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.😊
Bez zwątpienia była to również zasługa Dj-a Kacpra, który czuwał nad całą oprawą dźwiękową i efektami świetlnymi. Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację, za obecność, wsparcie i okazane serce, że uświetnili ten dzień, by stał się wyjątkowy dla nas wszystkich.🥰