Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

Drodzy Rodzice!
W dn. od  25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.
Z uwagi na obecną sytuację chcielibyśmy Was również poinformować, iż jesteśmy w ciągłej gotowości oraz jak zawsze służymy pomocą i radą. Postaramy się podpowiedzieć jak zająć aktywnie i kreatywnie czas dzieciom, przygotować inspiracje do pracy i zabawy oraz zaproponować techniki relaksacyjne w domu. 🙂
Prosimy o dalsze śledzenie informacji na stronie przedszkola oraz w inny sposób, wypracowany z wychowawcą.
Życzymy wszystkim zdrowia i cierpliwości oraz udanej zabawy ze swoimi pociechami 🙂
Pozdrawiamy 🙂